Otsing

COVID-19 vastu vaktsineerimine

COVID-19 vastu vaktsineerimine

Kes saavad tulla vaktsineerima?

Vaktsineerime COVID-19 vastu kõiki soovijaid alates 5. eluaastast.

 

Kus vaktsineerimine toimub?

Vaktsineerime nakkuskliiniku polikliinikus aadressil Paldiski mnt 62. Vajalik on eelnevalt broneerida aeg.

 

Kuidas broneerida aega vaktsineerimisele?

Vaktsineerimiseks saab broneerida aja üleriigilise digiregistratuuri kaudu või riigiinfo telefonil 1247 (E-P 08:00-20:00).
Kui teil ei ole võimalik kokkulepitud ajal vaktsineerima tulla, siis palun tühistage oma broneering digiregistratuuris.

 

Kust leian kasulikku infot COVID-19 vaktsineerimise kohta?

Värskeima info saamiseks soovitame jälgida veebilehte https://vaktsineeri.ee/.

 

Kust saan COVID-19 vaktsineerimise kohta tõendi?

Pärast COVID-19 vastast vaktsineerimist on võimalik luua portaalis digilugu.ee tõend ning see soovi korral alla laadida või välja printida.
 
Alates 16.08.2021 võtavad Sotsiaalkindlustusameti teeninduspunktid vastu avaldusi EL COVID tõendite loomiseks eestlastele ja Eesti isikukoodi omavatele välismaalastele, kellel ei ole võimalik neid endale ise patsiendiportaalis (digilugu.ee) luua.
 
Kui varem väljastas inimesele vajadusel tõendi Tervise ja heaolu infosüsteemide keskus (TEHIK) Tallinnas, siis nüüd on inimestel see võimalus üle Eesti erinevates Sotsiaalkindlustusameti teeninduspunktides. Lisaks Tallinnale hakkava EL COVID tõendeid vaktsineerimise, negatiivse testi või läbipõdemise kohta väljastama ka Tartu, Pärnu, Rakvere, Rapla, Türi, Valga, Viljandi, Võru, Haapsalu, Jõgeva, Jõhvi, Kohtla-Järve, Kuressaare, Kärdla, Narva, Paide, Põlva, Rakvere, Rapla, Türi, Valga, Viljandi ja Võru Sotsiaalkindlustusameti teeninduspunktid.
 
Täpsed aadressid ja vastuvõtuajad leiab aadressilt: https://sotsiaalkindlustusamet.ee/et/organisatsioon-kontaktid/kontaktid/sotsiaalkindlustusameti-klienditeenindused
 
Sotsiaalkindlustusametisse pöörduvatel välismaalastel peab tõendi loomiseks olema Eesti isikukood ja isikut tõendav dokument. Kõik tõendi soovijad saavad juba eelnevalt täita avalduse ja selle välja printida. Avaldus tuleb viia sobivasse Sotsiaalkindlustusameti teeninduspunkti ning seejärel saadetakse EL COVID tõend kolme tööpäeva jooksul inimese e-posti aadressile. Kuigi vaktsineerimistõendi saab luua ka juba peale üht vaktsineerimist, siis selleks, et osaleda Eestis erinevatel üritustel, peab vaktsineerimiskuur olema lõpetatud. Teenus on kõigile tasuta.

 


Mis on vaktsiinikiirabi?

Vaktsiinikiirabi on lahendus, kus vähemalt 10-liikmeline end COVID-19 vastu vaktsineerida soovivate inimeste grupp saab Tallinna piires kutsuda vaktsineerijad enda juurde kohale – olgu selleks töökoht, korteriühistu, spordiklubi, sõpruskond vms.
 
Vaktsiinikiirabi saab Tallinna piires kohale kutsuda, saates tellimuse meiliaadressile ltkhvak@keskhaigla.ee
 
Teenuse tellimisel tuleb päringusse märkida aadress, kuhu kutsutakse, kuupäev, soovitav kellaaeg, vaktsineerimissooviga inimeste arv (minimaalselt 10) ja nende isikukoodid. Seejärel võtab meie vaktsiinikiirabi meeskond tellijaga ühendust ning annab teada, millal täpselt saame teie juurde tulla. Palume arvestada, et teenuse suure nõudluse korral ei pruugi olla võimalik tulla teie juurde tellimusse kirja pandud ajal.
 
Kasutatakse Pfizer/BioNTech vaktsiini Comirnaty. Väljasõidul saame vaktsineerida inimesi alates vanusest 18 eluaastat.
 
Kindlasti peab neil, kes soovivad end lasta vaktsineerida, olema kaasas isikut tõendav dokument.
 
NB! Tegemist ei ole tavapärase kiirabiteenusega, vaid püüame sel viisil pakkuda samalaadset teenust, nagu on vaktsineerimiskeskustes.
 
Tellimused koondatakse ja planeeritakse logistiliselt, tulles sel viisil vastu asutuste ja suuremate inimgruppide soovidele lasta end vaktsineerida meelepärases keskkonnas.
Haigla ei osuta igapäevaselt kiirabiteenust, seega liigume teie juurde haigla tarbe- ja meditsiiniliste sõidukitega.
 
Grupi suurus algab kümnest inimesest ja püüame esmajärjekorras teenindada suuremaid tellimusi.

 
Vaktsiinikiirabi


Korduma kippuvad küsimused