Otsing

PATSIENDILE JA KÜLASTAJALE

Saatekiri
Vastuvõtuaja broneerimine ja tühistamine
Verevõtuks aja broneerimine
Vastuvõtule tulles
Tervishoiuteenuse eest tasumine
Haigla personali tänamine
Lisainfo lähedase kohta
Pildistamine ja videosalvestamine

 

Oleme Lääne-Tallinna Keskhaiglas spetsialiseerunud eriarstiabi andmisele. Patsiendil tuleb esmalt pöörduda oma perearsti poole, misjärel suunatakse ta vajadusel eriarsti vastuvõtule koos saatekirja ning teostatud uuringute tulemustega.
 

Vaata ka: Sotsiaalministeeriumi poolt välja töötatud patsiendi infoleht (PDF)


Saatekiri

Meie haiglas saab ilma saatekirjata tulla naistearsti, psühhiaatri, silmaarsti, hambaarsti ning naha- ja suguhaiguste arsti vastuvõtule. Samuti ei ole saatekiri vajalik tasulisele vastuvõtule tulles.
 
Kui pöördute vastuvõtule ilma perearsti või eriarsti poolse suunamiseta (saatekirjata), peate vastuvõtu eest ja vastuvõtul määratud analüüside, uuringute ja protseduuride eest ise tasuma.
 

Nii digi- kui paberkandjal saatekirjaga on võimalik broneerida vastuvõtule ainult üks vastuvõtuaeg. Eelistame digisaatekirja, mida saavad väljastada kõik perearstid.
 
NB! Selleks, et saaksime Teid vastuvõtule registreerida, palun veenduge, et patsiendiportaalis oleks Teie terviselugu (sealhulgas saatekiri) arstile avatud.


Vastuvõtuaja broneerimine ja tühistamine

Registreerimine eriarsti vastuvõtule toimub registratuuri telefonil +372 626 1314 või digiregistratuuris või Lääne-Tallinna Keskhaigla polikliinikute/tervisekeskuste registratuuris kohapeal. Telefoniteenindus on avatud E-R 07:30-18:00 (NB! 01.06-31.08 avatud E-N 07:30-18:00, R 07:30-17:00).

 

Kui selgub, et teil ei ole võimalik vastuvõtule tulla, tühistage oma broneering vähemalt 24 tundi enne vastuvõtu toimumist. Sama eriala arsti/spetsialisti juurde pääsemist võib hädasti vajada keegi teine. Broneeringut õigeaegselt tühistades annate neile võimaluse vastuvõtule pääseda. Vastuvõtuaja saate tühistada digiregistraruuris või helistades registratuuri telefonil +372 626 1314 või saates e-kirja aadressile tyhistamine@keskhaigla.ee. E-kirja teel vastuvõtuaega tühistades pange kindlasti kirja oma isikukood, nimi ja perekonnanimi ning vastuvõtu kuupäev.


Verevõtuks aja broneerimine


Vereanalüüside tegemiseks palume Teil eelnevalt broneerida verevõtmiseks aeg siin: https://labor.keskhaigla.ee/broneerimine/


Vastuvõtule tulles


Vastuvõtule tulles võtke kaasa isikut tõendav fotoga dokument (pass/juhiluba/pensionitunnistus/ID-kaart/õpilaspilet).
Pöörduge esmalt polikliiniku registratuuri, kus tuleb tasuda vastavalt kas visiiditasu või eriarsti tasulise vastuvõtu eest. Registratuurist saate teada ka kabineti numbri.
Tasuliste teenuste hinnakirjaga on võimalus tutvuda haigla koduleheküljel või polikliinikutes/tervisekeskustes kohapeal.

NB! Vaata ka: Haigla töö COVID-19 tingimustes


Tervishoiuteenuse eest tasumine


Tervishoiuteenuse eest tasub patsient hinnakirja alusel. Tervishoiuteenuse eest mittetasumisel vormistab haigla terviseinfosüsteem arve automaatselt. Patsiendi nimele jääb võlgnevus kuni selle tasumiseni. Võlgnevuse olemasolust teavitatakse patsienti nii raamatupidamise osakonna poolt kui ka tema järgneval pöördumisel Lääne-Tallinna Keskhaigla poole. Kui patsient ei ole võlga tasunud 30 päeva jooksul pärast maksetähtaja ületamist, edastatakse tema andmed inkassoteenuse osutajale. Ebamugavuste vältimiseks palume tasuda tervishoiuteenuse eest õigeaegselt.
 


Haigla personali tänamine

Oleme rõõmsad, kui saate meie juurest loodetud abi. Haigla töötaja jaoks on suurim tänu südamest tulnud siirad tänusõnad.
Me ei pea õigeks võtta vastu kingitusi, kuna Teie ravimine on meie töö, mida teeme oma parima oskuse ja teadmise järgi.

 
Kui soovite avaldada tänu haigla personalile, saate seda mugavalt teha haiglas kättesaadaval tagasisidevormil või meie kodulehel oleva tagasisideankeedi kaudu, kuhu saate panna kirja oma positiivse kogemuse. Oleme Teile hea sõna eest väga tänulikud.


Lisainfo lähedase kohta

Infot selle kohta, millises Lääne-Tallinna Keskhaigla üksuses teie lähedane asub, saate telefonil +372 650 7301.


Pildistamine ja videosalvestamine

Lääne-Tallinna Keskhaigla territooriumil ja kõikide üksuste ruumides on haigla töötajate ning teiste patsientide pildistamine ja video- või helisalvestamine keelatud.