Otsing

KRÜOTERAAPIA

Krüoteraapia ehk külmaravikabinetis külmutatakse vedela lämmastikuga konnasilmi ja soolatüükaid. Krüoteraapia ehk külmaravi on dermatoloogias, reumatoloogias, kirurgias ja kosmetoloogias kasutatav ravimeetod. Külmutamise aeg sõltub külmutamise metoodikast.
 

Krüoteraapia protseduur kestab keskmiselt 5-45 sekundit, kuid protseduuri täpsem aeg, ravimetoodika ja protseduuri kordamise vajadus sõltub saatediagnoosist.
 

Vedel lämmastik tekitab nahal külmatunnet, mis võib meenutada kerget torkimist või kipitust. Protseduuri järel võib patsient tunda 2-3 tundi valulikkust, kipitustunnet, mis võib kesta 20 minutit kuni kaks tundi, ning protseduurist võib tekkida vill, mis taandub 1-2 nädala jooksul, kui villile tekib peale koorik. Patsienti nõustatakse vastavalt diagnoosile ja vajadusel määratakse patsiendile korduv tasuline vastuvõtuaeg.

 

Teenusele ootame patsiente alates 5. eluaastast.

 
Protseduurile pääsemiseks on vajalik arsti saatekiri.
 
Vastuvõtt on tasuline.
 

Tasulise vastuvõtu hinnale lisandub teostatud protseduuride maksumus, vastavalt Lääne-Tallinna Keskhaigla tasuliste teenuste hinnakirjale.
 

Tasuliste teenuste eest maksab patsient enne õe vastuvõtule minekut ja enne protseduuri teostamist. Patsient saab maksta registratuuris nii sularahas kui pangakaardiga. Tasulise tervishoiuteenuse osutamisel ei maksa patsient visiiditasu 5 eurot.
 

Vastuvõtule on võimalik registreerida polikliinikutes/tervisekeskustes kohapeal või helistades registratuuri telefonil +372 626 1314.
Vastuvõtt toimub Meremeeste polikliinikus (Merimetsa Tervisekeskuse 3. korrus, Paldiski mnt 68a).
 
Krüoteraapia teenuste hinnakirja leiate ambulatoorse eriarstiabi hinnakirjast.
 
Vastuvõtule palume tulla 15 minutit varem, et tasuda esmase/korduva vastuvõtu eest.
 
Kui te ei saa vastuvõtule tulla, palume sellest eelnevalt teatada telefonil +372 626 1314 või e-kirja teel tyhistamine@keskhaigla.ee.