Otsing

TAASTUSRAVIKESKUS

Taastusravi on ravi liik, mis on suunatud häirunud funktsioonide taastamisele, säilitamisele või puudega kohanemisele. Meie taastusravikeskus pakub järgnevaid ambulatoorseid teenuseid:

 

Taastusarsti vastuvõtt

Füsioteraapia

Aparaatne füsioteraapia

Ravivõimlemine saalis

Ravivõimlemine basseinis

Imikute ja väikelaste ujutamine

Laste massaaž

Täiskasvanute massaaž

Logopeed (eestikeelne, lapsed ja täiskasvanud)

Laste ja noorukite taastusravi

Basseini kasutamise hea tava

 

Tasuliste tervishoiuteenuste eest tasumine toimub vastavalt Lääne-Tallinna Keskhaigla tasuliste teenuste hinnakirjale. Taastusravikeskuse hinnakirja leiate altpoolt.

 

Kui teie poolt broneeritud Tervisekassa tervishoiuteenus, sh bassein ei ole annulleeritud vähemalt 1,5 tundi enne, kui te seda ei kasuta, siis seda aega hiljem teisele päevale ümber tõsta ei saa. Selle korra võrra väheneb teie ravikuuri pikkus.

Tasulise tervishoiuteenuse puhul on viimane arvestatav annulleerimise ja teavitamise aeg samal päeval vähemalt 1,5 tundi enne tervishoiuteenuse algust. Vabanenud koha üle tunneb rõõmu keegi teine.

Tasulise tervishoiuteenuse puhul loetakse hilinenud annulleerija (tervishoiuteenuseni on jäänud vähem kui 1,5 tundi) põhjuseta puudujaks ja haiglal on õigus esitada broneeritud tervishoiuteenuseaja eest arve.

 

Kui te ei saa vastuvõtule tulla, palume sellest eelnevalt teatada telefonil +372 626 1314 või e-kirja teel tyhistamine@keskhaigla.ee.

labor
 

Ravi rahastamine perearsti teraapiafondi kaudu
 
Teraapiafond on täiendav võimalus saada vajalikku ravi kiiremini ja oma perearsti koordineerimisel. Samaaegselt perearsti kaudu rahastatava teenusega säilib varasem võimalus saada eelnimetatud teenuseid eriarsti suunamisel.
 
Taastusravikeskuse füsioterapeudid osutavad perearsti teraapiafondist teenust tunniajaste teenustena (arvele läheb 2×30 min, teenuskood 7050). Palume perearsti saatekirjal kasutada paarisarv kordi määramisi. Saatekirjal peab olema soovitud teenus ja kinnitus selle kohta, et teenuse eest tasumine toimub teraapiafondi raames. Suunamiskiri peab patsiendil olemas olema juba teenusele registreerides.
 
Epikriis saadetakse digilukku ja arve perearstikeskusele.
 


HINNAKIRI


 
Taastusravikeskuse ülemarst
Varje-Riin Tuulik
varje.tuulik@keskhaigla.ee