Otsing

TAASTUSRAVIKESKUS

Taastusravi on ravi liik, mis on suunatud häirunud funktsioonide taastamisele, säilitamisele või puudega kohanemisele. Meie taastusravikeskus pakub järgnevaid ambulatoorseid teenuseid:

 

Taastusarsti vastuvõtt

Füsioteraapia

Aparaatne füsioteraapia

Ravivõimlemine saalis

Ravivõimlemine basseinis

Imikute ja väikelaste ujutamine

Laste massaaž

Täiskasvanute massaaž

Laste ja noorukite taastusravi

Vaagnapõhja füsioteraapia

Basseini kasutamise hea tava

 

NB! Seoses üleminekuga uuele rahastusmudelile katkestame ajutiselt uute patsientide registreerimise perearsti füsioteraapia- ja basseiniteenusele teraapiafondi ja tegevusfondi saatekirjadega alates 15.05.2024.

 
Tasuliste tervishoiuteenuste eest tasumine toimub vastavalt Lääne-Tallinna Keskhaigla tasuliste teenuste hinnakirjale. Taastusravikeskuse hinnakirja leiate altpoolt.

labor


Kui teie poolt broneeritud Tervisekassa tervishoiuteenus, sh bassein, ei ole annulleeritud vähemalt 1,5 tundi enne, kui te seda ei kasuta, siis seda aega hiljem teisele päevale ümber tõsta ei saa. Selle korra võrra väheneb teie ravikuuri pikkus.

Tasulise tervishoiuteenuse puhul on viimane arvestatav annulleerimise ja teavitamise aeg samal päeval vähemalt 1,5 tundi enne tervishoiuteenuse algust. Vabanenud koha üle tunneb rõõmu keegi teine.

Tasulise tervishoiuteenuse puhul loetakse hilinenud annulleerija (tervishoiuteenuseni on jäänud vähem kui 1,5 tundi) põhjuseta puudujaks ja haiglal on õigus esitada broneeritud tervishoiuteenuseaja eest arve.

 

Kui te ei saa vastuvõtule tulla, palume sellest eelnevalt teatada telefonil +372 626 1314 või e-kirja teel tyhistamine@keskhaigla.ee.


HINNAKIRI


INFO PEREARSTILE

Taastusravile saab perearst suunata erinevate rahastusmudelite kaudu.
 

 
 
Taastusravikeskuse ülemarst
Varje-Riin Tuulik
varje.tuulik@keskhaigla.ee